Captainslijst  
Naam Telefoon Functie Teamnaam Speellocatie Speeldag Email
Rob Kremer 06-53524225 c Bank 1 Cafe de Bank Woensdag r.kremer@kpnmail.nl
Rene Huigen 06-31679245 rc Bank 1 Cafe de Bank Woensdag r.huigen@quicknet.nl
Arno Vlieger 06-20049777 c Bank 3 Cafe de Bank Donderdag arno.vlieger@quicknet.nl
Edith Hartsuiker 06-11297958 rc Bank 3 Cafe de Bank Donderdag dittus68@hotmail.com
Arnold Putter 06-48333751 c Bankrovers Cafe de Bank Dinsdag arnolddeputter@gmail.com
Michel van Oevern 06-11955119 rc Bankrovers Cafe de Bank Dinsdag aajvanoevern@hotmail.com
Jack Houwen 06-10161893 c BHC 1 Buurthuis Centrum Dinsdag houwen@quicknet.nl
Remon Houwen 06-30177687 rc BHC 1 Buurthuis Centrum Dinsdag remonhouwen@ziggo.nl
Rene Gruijs 06-51757268 c BHC 2 Buurthuis Centrum Woensdag mambaswiffer@gmail.com
Eric Gruijs 06-28239533 rc BHC 2 Buurthuis Centrum Woensdag ericgruijs@hotmail.nl
Debby Oosterbeek 06-16228287 c Bierbommetjes Cafe de Bierbron Donderdag debbyoosterbeek@gmail.com
Fred Vriesema   rc Bierbommetjes Cafe de Bierbron Donderdag fredvriesemaf@gmail.com
Paul Veen 06-23544952 c Buurthuis West End Buurthuis West End Dinsdag paulusveen@gmail.com
Diana Verschoor 06-29174210 rc Buurthuis West End Buurthuis West End Dinsdag dianaverschoor@hotmail.com
Jack Bijl 06-12349741 c Captain Jack Sluis 45 Dinsdag jack@quicknet.nl
Roland Vader 06-46437908 rc Captain Jack Sluis 45 Dinsdag  
Roy Allersma 06-52551528 c Cas di Bario 1 Wijkhuis Donderdag darts@wijkhuisdenhelder.nl
Danny Boone 06-17411424 rc Cas di Bario 1 Wijkhuis Donderdag  
Henk Allersma 06-31916969 c Cas di Bario 2 Wijkhuis Dinsdag darts@wijkhuisdenhelder.nl
David Cools 06-21244333 rc Cas di Bario 2 Wijkhuis Dinsdag  
Ron van de Kamp 06-57713194 c De Guppies Buurthuis Centrum Donderdag ron@cd-ron.nl
Fabian van Stein 06-51089615 rc De Guppies Buurthuis Centrum Donderdag fabianvs@gmail.com
Jeroen Samuels 06-49023323 c Dirty Rotten Champions Buurthuis Centrum Woensdag jeroensamuels_180@hotmail.nl
Dennis Lem 06-14100115 rc Dirty Rotten Champions Buurthuis Centrum Woensdag lemdennis@hotmail.com
Leslie de Boer 06-40706666 c Double Trouble Hoekie Tuindorp Woensdag uniqorn7@ziggo.nl
Mitchell Looijestein 06-23674759 rc Double Trouble Hoekie Tuindorp Woensdag piontermitch@gmail.com
Tim London 06-51160050 c Duup 532 Dupont Donderdag tj.london@quicknet.nl
Andre Hertogh 06-46115108 rc Duup 532 Dupont Donderdag  
Jackeline Dammer 06-82073372 c Funny Bunny's De Beuk Donderdag  
Marion Makelaar-Witteveen 06-52752224 c Funny Bunny's De Beuk Donderdag marionwitteveen3@hotmail.com
Rene Dashbach 06-52123403 c Lunatics Sluis 45 Donderdag xxrenexx@hotmail.nl
Annelies Jongbloed 06-25048852 rc Lunatics Sluis 45 Donderdag  
Dimitri van Stein 06-38926464 c Minions Biljart en Snooker centrum Dinsdag Focusdriver2000@hotmail.nl
Aad Duijvestein 06-22270790 rc Minions Biljart en Snooker centrum Dinsdag awjduijvestijn@hotmail.com
Winfried Jasper 06-24644417 c Pimpandoer Ton+ Cafe Pimpandoer Donderdag winfried_j@hotmail.com
Raymond Marges 06-39583017 rc Pimpandoer Ton+ Cafe Pimpandoer Donderdag seabert77@hotmail.com
Raymond van den Dikkenberg 06-19311106 c Sluis Reapers Sluis 45 Donderdag rayvandendikkenberg@gmail.com
Frank ter Burg 06-20375583 rc Sluis Reapers Sluis 45 Donderdag frank_eminem87@hotmail.com
Miquel Makelaar 06-12399476 c Small Town Boys De Beuk Donderdag miquelmakelaar@hotmail.com
Erik Witteveen 06-20818124 rc Small Town Boys De Beuk Donderdag erikenlarisa@hotmail.com
Rodny van den Berg 06-39131034 c The Black Crowes t Kraaiennest Dinsdag rodny1977@hotmail.com
Marco Mooij 06-49316540 rc The Black Crowes t Kraaiennest Dinsdag fam.mooij@gmail.com